Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Na této stránce máte možnost poznat některé z těch, kterým jsem pomohl nebo stále pomáhám.

(TR) – takto označené jsem trénoval nebo stále trénuji
(SP) – s takto označenými jsem spolupracoval nebo spolupracuji coby poradce

 


Vlastimil Havlíček (TR)  výsledky za poslední 2 roky

2015

havlicek
2015, 17.04.2015 – AUT, Wien (3. Internationale Wiener Masters-Meisterschaften) – Masters – 25m   

50m Motýlek   (3.)

50m Volný způsob (2.)

 2015, 16.05.2015 – CZE, Třebíč (XXXII Mistrovství ČR Masters.) – Mistři – 25m

50m Motýlek          (1.)

50m Volný způsob (1.)

 

2015, 11.07. – 12.07.- 26.INTERNATIONALES MASTERS-MEETING DER SCHWIMMUNION CITYNET@HALL IN TIROL

50m Motýlek          (1.) vytvořen nejhodnotnější výkon meetingu

50m Volný způsob (1.) vytvořen nový rekord meetingu

2014

havlicek
2014, 26.04.2014 – AUT, Wien(Vídeň 2. Int mistři Championshis.) – Masters – 25 m

50m Motýlek          (1.)

50m Volný způsob (1.)

2014, 4.05.2014 – SVK, Spišská Nová Ves (. Medz M-SR Masters) – Masters – 25 m

50m Motýlek          (1.)

50m Volný způsob (2.)

 2014 XXXI. Mezinárodní mistrovství ČR v plavání masters XV. Korunní cup 7. – 8. 6. 2014 Česká Lípa

50m Motýlek          (1.)

50m Volný způsob (1.)

 2014 06.12.2014 – CZE, Jihlava (XV ročník Memoriálu Oldřicha Hájích.) – Mistři – 25 m

50m Motýlek          (1.)

50m Volný způsob (1.)

 


Blanka Hronová             (TR)  masters           POWERLIFTING    

1. místo na MS v Argentině   2014           v kategorii 45 – 50 roků

1. místo v MS Čech a Slovenska 2014     v kategorii 45 – 50 roků


Tomáš Kunc        (TR)  junior    MS v Maďarsku 23.9.2013,   junioři do 80 kg

2013-09-24_20_48_20 menší

výkony:  dřep 190 kg

mrtvý tah 240 kg

bench press 110 kg

 


 

Luboš Halenkovský             (TR)    Mistr světa v kategorii nad 50 let   2014  v Argentině   /Powerlifting/

POWERLIFTING                                 Mistr světa v kategorii nad 50 let  2013   v Maďarsku    /Powerlifting/

MS v Argentině 28.9.-4.10.2014

 

MS v Maďarsku 23.9. 2013                                Luboš Halenkovský 1. místo

2  světové rekordy ve své kategorii

dřep                 140 kg

mrtvý tah          180 kg

 


 

Filip Hácha ( 1996)          (TR)    umístil se na 5. místě s pozdvihem  192,5 kg

 


Jan Suda (TR)

 

- Mistrovství světa v Argentině v powerliftingu (silový trojboj)     28.9.-4.10.2014

3. místo v kategorii   do 125 kg    OPEN                      

- Mistrovství Čech a Slovenska v silovém trojboji a mrtvém tahu 6.-.7.4.2013

2. místo   výkon 250 kg, 265 kg, 275 kg – nominace na MS v září

v Maďarsku

- Mistrovství Malé Čechy v kulturistice 2001 – 3. místo

- foto květen 2001

 


 

Marek Brázda (TR)

- MS  v Maďarsku 23.9.2013

- MS GPC World Bench Press & Powerlifting Championships

Mistrovství Čech a Slovenska v silovém trojboji a mrtvém tahu 6.-.7.4.2013    1. místo   výkon 265 kg, 280 kg, -300 kg – nominace na MS v září v Maďarsku

- Bardejov 2012 – 4 . místo, trojboj výkon 730 kg

- MR  s mezinárodní účastí v silovém trojboji Trutnov 2012 – 3. místo výkon 740 kg
- AMINOSTAR Deadlift Cup 2012, Vrchlabí, 2012  – 2. místo, výkon 307,5 kg
- Zlobr Cup II v mrtvém tahu, Příčovy u Sedlčan 2012 – výkon 310 kg
- Letní pohár v mrtvém tahu RAQ 2012, Volyně – 1. místo, výkon 295 kg

- foto r. 2012


 


Daniel Jerling (SP)- profi boxer, kick-boxer

- MR v boxu
- Světový pohár na Filipínách – 1. místo
- MS v kick boxu v Miláně
- MS v Dánsku
- několikanásobný účastník evropského kola K1

- foto r. 2000 -


Vlastimil Havlíček (TR)

- 27.11.2005 – MR Plzeň – 3. místo motýl (24,71 sec) – 3. místo štafeta (za Družstvo Plzně)
- medailová vánice z MR r. 2000
- 9x MR na 50 m motýlek (r. 2005 – Podolí)
- držitel českého rekordu
- 14. místo na ME 2000 v Helsinkách
- 8. místo na ME 2001 ve Valencii
- 28. místo na ME 2004 ve Vídni
- 25. na ME v Berlíně
- účastník světových pohárů



Jiří Nekola (SP)

širší reprezentační kádr
Strongman

- foto r. 2004 -



Luboš Voborník (host)

na fotografii vlevo
- Mistrovství Jihoafrické republiky

Miloslav Souček (TR)

na fotografii vpravo
trénink

- foto r. 2004 -



Miloslav Souček (TR)

- Mistrovství Malé Čechy v kulturistice 2001 – 6. místo
- v současné době funguje i jako trenér fitness v našem Sport Studiu

- foto květen 2001 -


 



Kohányi Lubomír (TR)

- 1989 – junioři do 169 cm – ČR – 7. – UD Příbram
- 1990 – junioři do 80 kg – ČR – 9. – UD Příbram
- 1991 – junioři do 70 kg – ČSFR – 2. – UD Příbram
- 1996 – muži do 70 kg – ČR – 9. – FIT. JEŽEK PB

- foto r. 1990 -



Kisty Pavol (TR)

- 1985 – starší dorost do 169 cm – ČSFR – 7. – ZV Michalovce
- 1986 – junioři do 169 cm – ČSFR – 5. – ZV Michalovce
- 1988 – junioři do 169 cm – ČR – 6. – UD Příbram
- 1990 – muži do 65 kg – ČR – 3. – UD Příbram
- 1990 – muži do 65 kg – ČSFR – 5. – UD Příbram

- foto r. 1990 -



Gabriela Čermáková (TR)

- Miss aerobic ČR 2000
- Miss sympatie
- Miss sympatie měsíčníku PULS



Tamara Kunovská (TR)

- MR juniorů 2000 – 2. místo
- „Malé Čechy“ ženy 2000 – 3. místo


Fekeč Jan (SP)- kulturistika

- 1976 – muži do 174 cm – ČR – 6. – Baník Příbram
- 1977 – muži do 174 cm – ČR – 7. – Baník Příbram
- 1978 – muži do 174 cm – ČR – 8. – Baník Příbram
- 1980 – muži do 174 cm – ČR – 4. – Baník Příbram
- 1980 – muži do 174 cm – ČSFR – 10. – Baník Příbram
- 1981 – muži do 174 cm – ČR – 2. – Baník Příbram
- 1981 – muži do 174 cm – ČSFR – 9. – Baník Příbram


Poláček Jan (SP)- kulturistika

- 1978 – muži do 179 cm – ČR – 5. – Baník Příbram
- 1978 – muži do 179 cm – ČSFR – 7. – Baník Příbram
- 1979 – muži do 179 cm – ČR – 2. – Baník Příbram
- 1989 – muži do 179 cm – ČSFR – 7. – Baník Příbram
- 1981 – muži do 179 cm – ČR – 5. – Baník Příbram
- 1981 – muži do 179 cm – ČSFR – 5. – Baník Příbram


Milan Březovský (TR)- kulturistika

- 1985 – muži do 169 cm – ČR – 7. – Baník Příbram


Další:

František Šimek (SP)
(Box Club Příbram, Mistrovství republiky 2004 – 2. místo)

Josef Slaba (SP)
(Hokej Škoda Plzeň, Extraliga dorost, II. liga muži)

Jan Slaba (SP)
(Hokej Sparta Praha, Extraliga dorost)

Marcel Mácha (SP)
(FK Marila Příbram)

Milan Fürst (SP)
(americký fotbal – Prague Panthers, Mistrovství rep. 1999,2000 a 2001)

Pobořil Martin (SP)
(tenis TK Sparta Praha, MR dorost – čtvrtfinále, Žebřiče 13. místo v ČR)

Helena Pilíková (SP)
(dálkové plavání, Mistrovství republiky 2003 na 5 km – 1. místo, 2004 – 3. místo)

Jan Popovič (SP)
(Kick-box, bodovací závody pro Evropský pohár: Czech Open, duben 2005 – 1. místo, Pražský pohár – 1. místo)

Milan Křivánek (kulturistika) – TR
Petr Popík (kulturistika) – TR
Zdeněk Braniš (kulturistika, Čelákovice – 1. místo) – TR
Radek Kofroň (kulturistika, 1. místo v krajském přeboru) – TR


Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •